Transgentaro
Translimaj gentoj

Esperanto

беларуская мова

čeština

Deutsch

English

español

français

italiano

polski

português

slovenčina

українська мова

 

Gento - Ród - Sippe - Family • Род
Pomorski
(Sanktkruca Regiono • Region Świętokrzyski)

 
Strona główna
Ĉefa paĝo
Hlavní stránka
Page initiale
Hauptseite
Página inicial
Головна сторінка
Homepage
Statystyka
Statistiko
Statistika
Estatística
Statistik
Statistique
Статистика
Statistics
Rodziny 1700-1950
Familioj 1700-1950
Rodiny 1700-1950
Famílias 1700-1950
Familien 1700-1950
Familles 1700-1950
Сім'ї 1700-1950
Families 1700-1950
Zbudujmy tablicę przodków
Ni konstruu praultabelon
Vytvořme tabulku předků
Vamos construir uma tábua ancestral
Lassen Sie uns eine Ahnen-Tabelle erstellen
Construisons une table ancestrale
Побудуємо таблицю предків
Let's build an ancestral table
Rody spokrewnione
Parencaj gentoj
Související rody
Famílias relacionados
Verwandte Sippen
Familles liés
Пов’язані сім'ї
Related Families
Bonio
Derlatka
Dróżdż
Gralec
Kolasa
Kozik
Niewczas
Pastuszka
Plusa
Rokita
Spadło
Stąpor
 

Familioj Pomorski • Rodziny Pomorskich • Die Pomorski-Familien • Les familles Pomorski • Pomorski families
kompilata de Edward Wojtakowski

1701-1800

1801-1850

1851-1875

1876-1900

1901-1950

Śluby wg małżonków Śluby wg małżonek Odgałęzienia żeńskie
Gałęzie • Branĉoj → Adam ∞ ~ 1796 Jan ∞ ~ 1801 Piotr ∞ ~ 1783      

Dotychczas zebrane informacje o rodzie prezentujemy także w formie kilku gałęzi. Protoplaści tych gałęzi byli rodzeństwem lub kuzynami, niestety z braku metryk nie udalo się dotychczas połączyć tych gałęzi.


Familioj • Rodziny • Familien • Rodiny


Objaśnienia • klarigoj • objasnění • Erklärungen:
matrikulo (lgilo) • metryka (link) • matrika (odkaz) • Urkunde (Link)
•• → = rok ślubu rodziców • nuptojaro de geoatroj • Hochzeitsjahr der Elternano de casamento dos pais • весільний рік батьків
PEvR = parafia ewangelicko-reformowana • evangeliana-reformita paroko
PE = parafia ewangelicko-augsburska • evangeliana-augsburga paroko
PK = parafia katolcka • katolika paroko • katolická farnost
USC = Urząd Stanu Cywilnego • Oficejo pri la Civila Stato • Matriční úřad • Standesamt
gmina = komunumo • obec • Gemeinde
pow. = powiat • distrikto • okres • Kreis
gepatroj = rodzice
filo = syn
filino = córka
infanoj = dzieci • děti • Kinder
baptogepatroj = rodzice chrzestni
atestantoj (świadkowie)
vidvo = wdowiec • vdovec • Witwer
vidvino = wdowa • vdova • Witwe
vidvino post = wdowa po • Witwe nach

1901 ‒ 1950


1901

FRANCISZEK Pomorski (gepatroj: Wojciech Pomorski & Marianna Pachnik)  ••• ►  ∞ 22.01.1866 PK Mirzec, wpis 3    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1880 Mirzec, PK Mirzec, wpis 151
∞ 12.02.1901 PK Mirzec, wpis 28
Małgorzata Kurjat (gepatroj: Jan Kurjat & Franciszka Derlatka)
* 1869

1902

PIOTR Sobczyk (gepatroj: Jan Sobczyk & Józefa Pomorska) ••• ► ∞ 16.10.1871 PK Mirzec, wpis 25   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1776 Mirzec → PK Mirzec, wpis 19
∞ 28.01.1902 PK Mirzec, wpis 9
Józefa Mundzik (gepatroj: Dionizy Mundzik & Elżbieta Stachowicz)
* 1783


PIOTR Pomorski (gepatroj: Józef Pomorski & Magdalena Gralec)  ••• ► ∞ 24.05.1875 PK Mirzec, wpis 20   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801  (IV generacio)
* 1881 Mirzec → PK Mirzec, wpis 68
∞ 28.01.1902 PK Mirzec, wpis 13
Marianna Spadlo (gepatroj: Kazimierz Spadlo & Małgorzata Sobczyk)
* 1883
infanoj:
Franciszek Pomorski * 1903 Tychów → PK Mirzec, wpis 212
Jan Pomorski * 1809 Tychów → PK Mirzec, wpis 76 ¶ m, † 1909 Yychów  → PK Mirzec, wpis 1268
Jan Pomorski * 1914 Tychów → PK Mirzec, wpis 155
Stanisław Pomorski * 13.05.1917 Tychów → PK Mirzec, wpis 96
Józef Pomorski * 1907, † 18.02.1922  → PK Mirzec, wpis 44


WIKTORIA Sobczyk (gepatroj: Jan Sobczyk & Jozefa Pomorska)  ••• ► ∞ 16.10.1871 PK Mirzec, wpis 25    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801  (IV generacio)
* 1885
∞ 26.05.1902 PK Mirzec, wpis 38
Piotr Niewczas (gepatroj: Filip Niewczas & Marianna Kosa)
* 1874


WŁADYSŁAWA Bąk (gepatroj: Bonifacy Bąk & Katarzyna Pomorska   ••• ►   ∞ 17.10.1882 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1883 Mirzec → PK Mirzec, wpis 154
∞ 28.10.1902 PK Mirzec, wpis 54
Marcel Minda (gepatroj: Andrzej Minda & Rozalia Niewczas)
* 1875


JUSTYNA Stachowicz (gepatroj: Grzegorz Stachowicz & Zofia Pomorska)   ••• ►   ∞ 25.11.1863 PK Mirzec, wpis 38  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1875 Ostrożanka
∞ 9.11.1902 PK Mirzec, wpis 55
Jan Chojnacki (gepatroj: Franciszek Chojnacki & Marianna Zelińska)
* 1877 Parszów


FELIKSA Pomorska (gepatroj: Paweł Pomorski & Łucja Kolasa)   ••• ►   ∞ 30.01.1865 PK Mirzec, wpis 12  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1874
∞ 25.11.1902 PK Mirzec, wpis 59
Maciej Borowiec (Vidvo post Halina Żebrowska, gepatroj: Wincenty Borowiec & Franciszka Słyk)
* 1878
infanoj:
Władyslaw Borowiec * ? , ∞ 8.02.1937 PK Mirzec, wpis 21 (el Tychów Nowy) → Marianna Rokita


ROMAN Stachowicz (gepatroj: Grzegorz Stachowicz & Zofia Pomorska)  ••• ►   ∞ 25.11.1863 PK Mirzec, wpis 38  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1879 Mirzec → PK Mirzec, wpis 102
I ∞ 26.11.1902 PK Mirzec, wpis 60
Marianna Rokita (gepatroj: Antoni Rokita & Józefa Piętak)
* 1875
infanoj:
Sabina Stachowicz * 1903 Mirzec, wpis 206,  ∞ 22.01.1929 PK Mirzec, wpis 4 → Józef Mundzik
Ludwik Stachowicz * 1905 Mirzec. wpis 105,  ∞ 8.05.1937 PK Mirzec, wpis 25 → Józefa Lech
Stanislaw Stachowicz * 1907 Mirzec, wpis 119,  ∞ 12.08.1928 PK Mirzec, wpis 54 → Józefa Michalska
Stefan Stachowicz * 1910 Mirzec, wpis 305,  ∞ 12.09.1929 PK Mirzec, wpis 68 → Antonina Mundzik
Józzef Ignacy Stachowicz * 1913. Mirzec, wpis 78
II ∞ 22.01.1929 PK Mirzec, wpis 2
Aniela Dróżdż, I voto Mundzik (gepatroj: Sebastian Dróżdż & Marianna Wojtyniak)
* 1884

1903

WAWRZYNIEC Pomorski (vidvo post Marianna Drożdzał, gepatroj: Leonard Pomorski & Marianna Przygoda) ••• ► ∞ 11.02.1828 PK Wąchock, wpis 15  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (III generacio)
* 1843 PK Mirzec, wpis 104
II ∞ 28.01.1903 PK Mirzec wpis 7 (el Trębowiec)
Anna Celuch, I voto Kowalska (vidvino post Kazimierz Kowalski, gepatroj: Bartłomiej Celuch & Zofia Turek)
* 1855 Pakosław


ZOFIA Pomorska   ••• ► ???
*
∞ 1903 PK Koniemłoty (gm. Staszów), wpis 38
Jan Górtak
*


ANTONI Kolasa (gepatroj: Jan Kolasa & Małgorzata Pomorska)  ••• ►  ∞ 22.09.1875 PK Mirzec, wpis 25   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1878 (Helenów) Mirzec → PK Mirzec, wpis 85
∞ 21.07.1903 PK Mirzec, wpis 55
Eleonora Kucharska (gepatroj: Paweł Kuchrski & Zofia Celuch)
* 1885 Gąsawy


ZOFIA Pomorska (gepatroj: Wojciech Pomorski & Marianna Pachnik)  ••• ►••• ► ∞ 1830 PK Mirzec wpis 38  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1873 Mirzec → PK Mirzec, wpis 61
I ∞ 28.07.1903 PK Mirzec, wpis 57
Piotr Niedziela (vidvo post Franciszka Grudzień, gepatroj: Marcon Niedziela & Marianna Kozik)
* 1853 Lipie


JÓZEFA Pomorska (gepatroj: Franciszek Pomorski & Agnieszka Rudzińska)  ••• ► ∞ 4.02.1879 PK Mirzec, wpis 24   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1885
∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60
Józef Rokita (gepatroj: August Rokita & Balbina Mech)
* 1878
infanoj:
Stanisław Rokita * 1904 Mirzec → PK Mirzec, wpis 264
Antonina Rokita * 1905 Mirzec → PK Mirzec, wpis 215, ∞ 5.11.1924 PK Mirzec, wpis 82 → Jan Kruk
Florentyna Rokita * 1907 Mirzec → PK Mirzec, wpis 184, ∞ 27.05.1928 PK Mirzec, wpis 39 → Franciszek Plusa
Helena Rokita * 1910 Grzybowa Góra → PK Mirzec, wpis 46, ∞ 14.02.1931 PK Mirzec, wpis 50 → Władyslaw Łyżwa
Marianna Rokita * 1912 Grzybowa Góra → PK Mirzec, wpis 105, ∞ 27.05.1928 PK Mirzec, wpis 40 → Jan Grzyb
Anna Rokita * 1913 Grzybowa Góra → PK Mirzec, wpis 253, ∞ 3.02.1932 PK Mirzec, wpis 17 → Jan Suwara
Balbina Rokita * 1915 Grzybowa Góra → PK Mirzec, wpis 178, ∞ 19.09.1937 PK Mirzec, wpis 46 → Zachariasz Głuchowski


WIKTORIA Chrząszcz (gepatroj: Stanisław Chrząszcż & Józrfa Pomorska) ••• ► ∞ 8.02.1870 PK Mirzec   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1885 Mirzec → PK Mirzec, wpis 51
∞ 21.10.1903 PK Mirzec, wpis 62
Józef Seweryn (gepatroj: Stanisław Seweryn & Zofia Pączek)
* 1884

1904

WALENTY Niewczas (gepatroj: Andrzej Niewczas & Teofila Pomorska)  ••• ► ∞ 20.01.1862 PK Mirzec, wpis 2    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1880 Tychów → PK Mirzec, wpis 24
∞ 27.01.1904 PK Mirzec, wpis 6
Antonina Borek (gepatroj: Maciej Borek & Brygida Pastuszka)
* 1886


ANTONINA Kaczmarczyk (gepatroj: Kazimierz Kaczmarczyk & Katarzyna Pomorska)   •••  ►  ∞ 4.02.1867 PK Mirzec, wpis 11  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1880 Małyszyn → PK Mirzec, wpis 10
∞ 9.02.1904 PK Mirzec, wpis 16
Andrzej Dróżdż (gepatroj: Jan Dróżdż & Rozalia Idziak)
* 1877


ZOFIA Bilska, II voto Niewczas (vdvino post Mateusz Niewczas, gepatroj: Jan Bilski & Zofia Pomorska)   •••  ► ∞ 1834 PK Mirzec  ••• → branĉo de PIOTR  ∞ ~1783 (IV generacio)
* 1856 PK Mirzec, wpis 50
I ∞ 6.02.1877 PK Mirzec, wpis 11 (el Tychów)
Wincenty Borek (gepatroj: Jan Borek & Konstancja Gralec)
* 1855

III ∞ 24.08.1904 PK Mirzec, wpis 29
Jan Kielek (vidvo post Franciszka de Spadło Grzmilowa, gepatroj: Franciszek Kiełek & Tekla Niewczas)
* 1836


JÓZEF Pomorski (ślusarz)  •••  ► ?????
*
 ∞ ~ 1904
Stefania Sławikowska
*
infanoj:
Leonard Pomorski * 26.10.1905 Kamienna → PL Skarżysko-Kamienna Bzin, wpis 210
Teodor Pomorski  * 26.10.1905 Kamienna → PL Skarżysko-Kamienna Bzin, wpis 211

1905

ELŻBIETA Łodej, I voto Zatorska (vidvino post Dominik Zatorski, gepatroj: Teofil Łodej & Ewa Pomorska)   ••• ►  ∞ 24.01.1853 PK Mirzec, wpis 7  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1868 Tychów → PK Mirzec, wpis 205,
I ∞ 20.02.1889 PK Mirzec, wpis 36 (el Małyszyn)
Dionizy Zatorski (gepatroj: Wincenty Zatorski & Gertruda Marcula)
* 1860
II ∞ 5.09.1905 PK Mirzec, wpis 19
Grzegorz Stachowicz (gepatroj: Józef Stachowicz & Helena Kleczaj)
* 1881

1906

ANNA Chrząszcz (gepatroj: Stanisław Chrząszcz & Józefa Pomorska)  ••• ►  ∞ 8.02.1870 PK Mirzec    ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1882  Mirzec → PK Mirzec, wpis 123
∞ 28.01.1906 PK Mirzec, wpis 3
Kazimierz Kolasa (gepatroj: Jan Kolasa & Rozalia Orzeł)
* 1885


Marianna Plusa, I voto Pomorska (vidvino post Wojciech Pomorski, gepatroj: Cyprian Płusa & Sgnieszka Rokita)   ••• ►  ∞ 26.11.1890 PK Mirzec, wpis 38   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801  (III generacio)
* 1867
∞ 16.05.1906 PK Mirzec, wpis 21
Antoni Świat (vidvo post Marianna Skladanowska, gepatroj: Antoni Świat & Franciszka Ciok)
* 1865 Skarżysko


MARIANNA Sobczyk (gepatroj: Jan Sobczyk & Józefa Pomorska)   ••• ►  ∞ 16.10.1871 PK Mirzec, wpis 25   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1882 Mirzec → PK Mirzec, wpis 134
∞ 11.06.1906 PK Mirzec, wpis 33
Franciszek Poński (gepatroj: Szczepan Poński & Katarzyna Rokita)
* 1886


JÓZEFA Pomorska (gepatroj: Andrzej Pomorski & Marianna Celuch)   ••• ►  ∞ 22.07.1884 PK Mirzec, wpis 18   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1886 Osiny → PK Mirzec, wpis 56
∞ 3.07.1906 PK Mirzec, wpis 59 (el Trębowiec)
Stanisław Antos (gepatroj: Gabryel Antos & Katarzyna Kowal)
* 1886


ADOLFA Bąk (gepatroj: Bonifacy Bąk & Katarzyna Pomorska)   ••• ►  ∞ 17.10.1882 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1886 Mirzec → PK Mirzec, wpis 111
∞ 12.09.1906 PK Mirzec, wpis 74
Piotr Płusa (gepatroj: Jacek Płusa & Franciszka Adankowska)
* 1879

1907

JADWIGA Niewczas (gepatroj: Andrzej Niewczas & Teofila Pomorska)   ••• ►   ∞ 20.01.1862 PK Mirzec, wpis 2    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1885 Tychów → PK Mirzec, wpis 159
∞ 6.02.1907 PK Mirzec, wpis 42
Jan Król (gepatroj: Stanislaw Król & Tekla Adamiec)
* 1883 Ruda Wielka


JÓZEFA Szara (gepatroj: Maciej Szary & Marianna Pomorska)   ••• ►  ∞ 25,10.1887 PK Mirzec, wpis 44   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1889
∞ 5.02.1907 PK Mirzec, wpis 47
Tomasz Rokita (gepatroj: Ambroży Rokita & Justyna Samson)
* 1882


WKTORIA Janiec (gepatroj: Błażej Janiec & Marianna Pomorska)   ••• ►  ∞ 6.02.1875 PK Mirzec, wpis 11   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1885
∞ 5.02.1907 PK Mirzec, wpis 48
Jan Serafin (vidvo post Agnieszka Bonio, gepatroj: Paweł Serafin & Barbara Rokita)
* 1881


JÓZEF Pomorski (gepatroj: Stanisław Pomorski & Marianna Matla)   ••• ► ?????
* , † 20.05.1971 Baranów → wpis 45
∞ 22.10.1907 PK Suchedniów, wpis 52
Franciszka Markiewicz (gepatroj: Kacper Markiewicz & Marianna Żołądek)
*
infanoj:
Stanislaw Pomorski * 1916 Baranów → :PK Suchedniów, wpis 62


SZYMON Pomorski (vidvo post Magdalena Bąk, gepatroj: Dominik Pomorski & Marianna Zielińska)   ••• ►  ∞ 24.05.1852 PK Mirzec, wpis 23   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1861 Mirzec → PK Mirzec, wpis 50
∞ 11.02.1907 PK Mirzec, wpis 52
Marianna Borek, I voto Rokita (vidvino post Franciszek Rokita, gepatroj: Sebastian Borek & Marianna Dziworek)
* 1861 Stary Dwór


ANTONINA Rokita (gepatroj: Jan Rokita & Kornelia Pomorska)   ••• ►  ∞ 3.02.1880 PK Mirzec, wpis 23  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1889 Mirzec → PK Mirzec, wpis 1
I ∞ 12.06.1907 PK Mirzec, wpis 57
Jan Berncki (gepatroj: Jan Bernacki & Petronela Bąk)
* 1876
II ∞ 24.09.1935 PK Mirzec, wpis 67
Cyprian Turek (gepatroj: Łukasz Turek & Anna Serafin
*

1908

ANIELA Kaczmarczyk (gepatroj: Kazimierz Kaczmarczyk & Katarzyna Pomorska)   ••• ►   ∞ 4.02.1867 PK Mirzec, wpis 11   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1886 Małyszyn → PK Mirzec, wpis 118
∞ 1908 PK Mirzec, wpis 25
Adam Myszka (gepatroj: Franciszek Myszka & Antonina Walerczak)
*


KAZIMIERZ Pomorski (gepatroj: Paweł Pomorski & Łucja Kolasa)   ••• ► ∞ 30.01.1865 PK Mirzec   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1869 Mirzec → PK Mirzec, wpis 144, † 10.06.1943 Mirzec → PK Mirzec, wpis 87
∞ 19.02.1908 PK Mirzec, wpis 40
Józefa Kowalska (gepatroj: Kazimierz Kowalski & Anna Celuch)
* 1887
infanoj:
Józef Pomorski * 1910 Mirzec → PK Mirzec, wpis 74, ∞ 29.01.1936 PK Mirzec, wpis 2 → Marianna Grzmil


ZOFIA Rojek (gepatroj: Leonard Rojek & Brygida Pomorska)   ••• ►  ∞ 12.06.1883 PK Mirzec, wpis 39   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
*
∞ 1908 PK Mirzec, wpis 45
Ignacy Gołosz (gepatroj: Michał Gołosz & Marianna Kępa)
*

1909

MARCEL Sobczyk (gepatroj: Jan Sobczyk & Józefa Pomorska)   ••• ►  ∞ 16.10.1871 PK Mirzec, wpis 25   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1879 Mirzec → PK Mirzec, wpis 82
∞ 1909 PK Mirzec, wpis 9
Marianna Pacek (gepatroj: Józef Pacek & Rozalia Kawalec)
*

1910

ROZALIA Pomorska (gepatroj: Andrzej Pomorski & Marianna Celuch)   ••• ►  ∞ 22.07.1884 PK Mirzec, wpis 18   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1890 Osiny → PK Mirzec, wpis 138
∞ 1910 PK Mirzec, wpis 8
Jakub Stompor (gepatroj: Franciszek Stompor & Katarzyna Gajownik)
*
infanoj:
Marianna Stompor * 1911 Mirzec → PK Mirzec, wpis 56, ∞ 20.11.1929 PK Mirzec, wpis 88 → Władysław Chojnacki


MARIANNA Pomorska (gepatroj: Franciszek Pomorski & Agnieszka Rudzińska)   ••• ►   ∞ 4.02.1879 PK Mirzec, wpis 24  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1887 Gadka
∞ 30.01.1910 PK Mirzec, wpis 13
Franciszek Sobczyk (gepatroj: Karol Sobczyk & Petronela Szara)
* 1884
infanoj:
Józef Sobczyk * 1910 Tychów → PK Mirzec, wpis 301, ∞ 23.02.1935 PK Mirzec, wpis 27 → Aniela Krakowiak
Sabina Sobczyk * 1912 Tychów → PK Mirzec, wpis 221
Władysław Sobczyk * 1914 Tychów → PK Mirzec, wpis 228
Dionizy Sobczyk * 1916 Tychów → PK Mirzec, wpis 189
Franiszka Sobczyk * 1917 Tychów → PK Mirzec, wpis 1885


GRZEGORZ Pomorski  (gepatroj: Franciszek Pomorski & Agnieszka Rudzińska)   ••• ► ∞ 4.02.1879 PK Mirzec, wpis 24   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
*
1883 Gadka → PK Mirzec, wpis 56
∞ 1910 PK Mirzec, wpis 27
Zofia Minda (gepatroj: Sebastian Minda & Elżbieta Rokita)
*
infanoj:
Stanislaw Pomorski * 1914 Gadka → PK Mirzec, wpis 208
Stanislaw Pomorski * 4.05.1916 Gadka → PK Mirzec, wpis 34


JOACHIM Rojek (gepatroj: Leonard Rojek & Brygida Pomorska)   ••• ►  ∞ 12.06.1883 PK Mirzec, wpis 39   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
*

∞ 1910 PK Mirzec, wpis 38
Marianna Mundzik (gepatroj: Dionizy Mundzik & Elżbieta Stachowicz)
*


ŁUKASZ Rokita (gepatroj: Jan Rokita & Kornelia Pomorska)   ••• ►   ∞ 3.02.1880 PK Mirzec, wpis 23   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1885 Mirzec → PK Mirzec, wpis 140
∞ 1910 → PK Mirzec, wpis 45
Anna Niewczas (gepatroj: Wojciech Niewczas & Marianna Sobczyk)
* 1889


SABINA Bąk (gepatroj: Bonifacy Bąk & Katarzyna Pomorska)   ••• ►  ∞ 17.10.1882 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1892 Mirzec → PK Mirzec, wpis 151
∞ 1910 PK Mirzec, wpis 46
Ludwik Dygas (gepatroj: Jan Dygas & Antonina Zborowska)
*


MARIANNA Bąk  (gepatroj: Bonifacy Bąk & Katarzyna Pomorska)   ••• ►  ∞ 17.10.1882 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1889 Mirzec → PK Mirzec, wpis 86
∞ 1910 PK Mirzec, wpis 53
Antoni Popłoński (gepatroj: Stanisław Popłoński & Julianna Siara)
*

1911

ZOFIA Bilska, III voto Kiełek (vidvino post Jan Kiełek, gepatroj: Jan Bilski & Zofia Pomorska)   ••• ►  ∞ 1834 PK Mirzec ••• → branĉo de PIOTR  ∞ ~1783 (IV generacio)
* 1856 Mirzec → PK Mirzec, wpis 50
IV ∞ 7.02.1911 PK Mirzec, wpis 22
Paweł Chmolowski (vidvo post Katarzyna Gunciarz, gepatroj: Antoni Chmolowski & Magdalena Rokita)
* 1841


JÓZEFA Strycharska (gepatroj: Augustyn Strycharski & Franciszka Pomorska)   ••• ►   ∞ 3.02.1892 PK Mirzec, wpis 16   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
*  1894 Trębowiec → PL Mirzec, wpis 190,
∞ 15.02.1911 PK Mirzec, wpis 27
Józef Poński (gepatroj: Antoni Poński & Barbara Derlatka)
* 1888

1912

ZOFIA Bilska, III voto Kielek, IV voto Chmolowska (gepatroj: Jan Bilski & Zofia Pomorska)   ••• ► ∞ 1834 PK Mirzec   ••• → branĉo de PIOTR  ∞ ~1783 (IV generacio)
* 1856 Mirzec → PK Mirzec, wpis 50
V ∞ 5.02.1912 PK Mirzec, wpis 13
Wawrzyniec Derlatka (gepatroj: Teofil Derlatka & Katarzyna Piętak)
* 1857

1913

SABINA Sobczyk (gepatroj: Jan Sobczyk & Józefa Pomorska)    ••• ►    ∞ 16.10.1871 PK Mirzec, wpis 25   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1894
∞ 29.01.1913 PK Mirzec, wpis 30
Antoni Mundzik (gepatroj: Dionizy Mundzik & Elżbieta Stachowicz)
* 1887


JÓZEFA Sobczyk (gepatroj:  Jan Sobczyk & Józefa Pomorska)    ••• ►    ∞ 16.10.1871 PK Mirzec, wpis 25   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1891
∞ 29.01.1913 PK Mirzec, wpis 31
Józef Strzelec (gepatroj: Florian Srzelec & Marianna Dzik)
* 1887


MIKOŁAJ Pomorski (gepatroj: Paweł Pomorski & Łucja Kolasa)   ••• ► ∞ 30.01.1865 PK Mirzec  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1885
∞ 9.07.1913 PK Mirzec, wpis 46
Józefa Niewczas (gepatroj: Wincenty Niewczas & Ludwika Pastuszka)
* 1893
infanoj:
Marianna Pomorska * 1914, ∞ 17.01.1935 PK Mirzec, wpis 17 → Bronisław Krogule


MARIANNA Pomorska (gepatroj: Jan Pomorski & Łucja Chmielewska)   ••• ►   ∞ 30.01.1895 PK Mirzec, wpis 23    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1896 Trębowiec → PK Mirzec, wpis 12
∞ 9.09.1913 PK Mirzec, wpis 48
Józef Stompor (gepatroj: Ignacy Stompor & Marianna Pachnik)
* 1890
infanoj:
Boleslaw Stompor * 9.08.1916 Trębowiec → PK Mirzec, wpis 121, ∞ 25.11.1939 PK Mirzec, wpis 50 → Józefa Stachowicz


ANTONI IGNACY Pomorski (gepatroj: Ignacy Pomorski & Emilia Chlud)   ••• ► ????
*
∞ 1913 PK Kielce - Katedra, wpis 200
Wanda Rejchelt (gepatroj: Teodor Władysław Rejchelt & Wanda Modrzejewska), II ∞ 26.12.1922 PK Mirzec, wpis 17 → Karol Toporski
*

1914

ANNA Dyk (gepatroj: Walenty Dyk & Antonina Pomorska)
*
∞ 18.07.1914 PK Kielce ewang., wpis 11
Gustav Adolf Schön (gepatroj: Gustav Schön & Emilia Neumnn)
*


MARIANNA Rokita (gepatroj: Jan Rokita & Kornelia Pomorska)   ••• ►   ∞ 3.02.1880 PK Mirzec, wpis 23  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1894
∞ 17.02.1914 PK Mirzec, wpis 35
Kazimierz Wójcik (gepatroj: Wojciech Wójcik & Franciszka Tomczyk)
* 1878


JAN Chrząszcz  (gepatroj: Stanisław Chrząszcz & Józefa Pomorska) ••• ► ∞ 8.02.1870 PK Mirzec  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1887  Mirzec → PK Mirzec, wpis 185, 
∞ 1914 PK Mirzec, wpis 46
Agata Zając (gepatroj: Piotr Zając & Katarzyna Góra)
*


FRANCISZEK Janiec (gepatroj: Błażej Janiec & Marianna Pomorska)  ••• ►   ∞ 6.02.1875 PK Mirzec, wpis 11   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1888
∞ 8.07.1914 PK Mirzec, wpis 60
Anna Sobuta (gepatroj: Kazimierz Sobuta & Anastazja Kawalec)
* 1896


MARIANNA Bąk (gepatroj: Piotr Bąk & Ludwika Pomorska)   ••• ► ∞ 4.02.1890 PK Mirzec, wpis 5   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1898
∞ 20.07.1914 PK Mirzec, wpis 62
Józef Mundzik (gepatroj: Ignacy Mundzik & Marianna Gralec)
* 1893

1916

ZOFIA Pomorska, I voto Niedziela (vidvino post Piotr Niedziela, gepatroj: Wojciech Pomorski & Marianna Pachnik)   ••• ►    ∞ 22.01.1866 PK Mirzec, wpis 3  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
*  Mirzec → PK Mirzec, wpis 61
I ∞ 28.07.1903 PK Mirzec, wpis 57
Piotr Niedziela (vidvo post Franciszka Grudzień, gepatroj: Marcon Niedziela & Marianna Kozik)
* 1853 Lipie
II ∞ 11.07.1916 PK Mirzec, wpis 21
Marcin Lipiec (vidvo post Marianna Wojtachnio, gepatroj: Ignacy Lipiec & Maranna )
* 1862


STANISŁAW Pomorski
*
∞ ~ 1916
Karolina Brzezińska
*
infanoj:
Pelagia Pomorska *  1917 Siekierno → PK Wzdół‒ Rządowy, wpis 34

1917

ANTONI Pomorski (gepatroj: Kazimierz Pomorski & Marianna Miernik)    ••• ► ???
*
∞ 20.05.1917 PK Tarczek (gm.Pawłów, pow. Starachowice), wpis 5 (el Śniadka)
Stanisława Kajzer (gepatroj: Tomasz Kajser & Franciszka Flakiewicz)
*


HENRYK Pomorski  ?? Karolina, Aniela Wasilewska     ••• ► ???
*
∞ 1917 PK Beszowa (gm. Połaniec, pow. Staszow), wpis 22
x
*


JÓZEFA Siwiec (el Iłża, gepatroj: Jan Siwiec & Małgorzata Pomorska)    ••• ► ???
* 1896 Iłża
∞ 6.02.1917 PK Iłża, wpis 23 ¶m
Franciszek Marcula (el Jasieniec, vidvo. gepatroj: Antoni Marcula & Marianna Łopacz)
* 1885 Jasieniec


JÓZEF Drab (el Seredzice, gepatroj: Piotr Drab i Marianna Pomorska)    ••• ► ???
* 1897
∞ 7.02.1917 PK Iłża, wpis 24 ¶m
(atstanto: Franciszek Pomorski - włościanin el Seredzice & Jan Nowak)
Marianna Kozieł (el Seredzice, gepatroj: Paweł Kozieł & Józefa Pochyć)
* 1899 Pawłów

1918

KATARZYNA Pomorska (gepatroj: Józef Pomorski & Franciszka Gralec)  ••• ► ∞ 28.11.1893 PK Mirzec, wpis 73  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1898
∞ 12.06.1918 PK Mirzec, wpis 38
Szczepan Wiatr (gepatroj: Andrzej Wiatr & Małgorzata Strzelec)
* 1890


MONIKA Pomorska (gepatroj: Wojciech Pomorski & Marianna Pachnik)    ••• ►  ∞ 22.01.1866 PK Mirzec, wpis 3   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1890
∞ 1.10.1918 PK Mirzec, wpis 51
Stanisław Krzopkowski (gepatroj: Jan Krzopkowski & Helena )
* 1892 Starachowice


ANNA Pomorska (gepatroj: Franciszek Pomorski & Agnieszka Rudzińska)  ••• ► ∞ 4.02.1879 PK Mirzec, wpis 24   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1889 Gatka → PK Mirzec, wpis 118
∞ 23.10.1918 PK Mirzec, wpis 58
Józef Poński (gepatroj: Szczepan Poński & Katarzyna Rokita)
* 1890

1919

FLORENTYNA Szara (gepatroj: Maciej Szary & Marianna Pomorska)   ••• ►  ∞ 25,10.1887 PK Mirzec, wpis 44   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1898
∞ 15.06.1919 PK Mirzec, wpis 68
Jan Rokita (gepatroj: Kajetan Rokita & Helena Kiełek)
* 1887


MARIANNA Kiełek (gepatroj: Filip Kiełek & Marianna Pomorska)   ••• ► ∞ 8.02.1888 PK Mirzec, wpis 35     ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1892 Małyszyn → PK Mirzec, wpis 215
∞ 16.09.1919 PK Mirzec, wpis 79
Wojciech Kucharczyk (Vidvo post Anna Ferenc, gepatroj: Pawel Kucharczyk & Katarzyna Kusik)
* 1881 Łoniów


TOMASZ Pomorski (gepatroj: Mikołaj Pomorski & Marianna Olender)    ••• ► ???
*
∞ 17.07.1919 PK Skalbmierz (pow. Kazimierza Wielka), wpis 81 (el Sietejów)
Zofia Bucka, I voto Kutek (gepatroj: Józef Bucki & Marianna Karolczyk)
*


JÓZEF Pomorski (gepatroj: Szymon Pomorski & Magdalena Bąk)   ••• ► ∞ 28.09.1879 PK Mirzec, wpis 54   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1889 Mirzec → PK Mirzec wpis 69, † 17.01.1945 Gadka → PK Mirzec, wpis 13
∞ 19.11.1919 PK Mirzec, wpis 90
Sabina Dudek (gepatroj: Antoni Dudek & Elżbieta Nosowicz)
* 1894
infanoj:
Waleria Pomorska * , ∞ 26.11.1939 PK Mirzec, wpis 51 (el Gadka) → Stanisław Suwara

1920

ANTONI Pomorski (gepatroj: Andrzej Pomorski & Marianna Celuch)  ••• ► ∞ 22.07.1884 PK Mirzec, wpis 18   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1898 Osiny → PK Mirzec, wpis 162
∞ 11.02.1920 PK Mirzec, wpis 26 (el Osiny)
Józefa Kozik (gepatroj: Jan Kozik & Bronisława Kowalska)
* 1901


LEON Turek (gepatroj: Franciszek Turek & Helena Pomorska)   ••• ► ???
* 1895
∞ 11.02.1920 PK Mirzec, wpis 30
Karolina Rozalska (gepatroj: Arkadiusz Rozalski & Marianna Kopciał)
* 1901


MARIANNA Pomorska, I voto Myszka (gepatroj: Szymon Pomorski & Magdalena Bąk)   ••• ►∞ 28.09.1879 PK Mirzec, wpis 54   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1880 Mirzec → PK Mirzec, wpis 204
I ∞ 28.10.1899 PK Mirzec, wpis 59
Jan Myszka (gepatroj: Szczepan Myszka & Marianna Surdej)
* 1879
infanoj:
Agnieszka Myszka * 1907 Mirzec → PK Mirzec, wpis 49
Bronislawa Myszka * 1811, † 1912 Mirzec → PK Mirzec, wpis 86
Stefan Myszka * 1913 Mirzec → PK Mirzec, wpis 193
Leon Myszka * 1915 Mirzec → PK Mirzec, wpis 37, † 25.05.1916 Mirzec → PK Mirzec, wpis 127
II ∞ 1920 PK Mirzec, wpis 47
Piotr Minda (vidvo post Zofia Tarabasz, gepatroj: Michal Minda & Helena Gostmska)
* 1876

1921

JÓZEF FELIKS Pomorski   ••• ► ???
*
∞ 1921 PK Kielce - Katedra, wpis 49
Regina Pilawska
*

1922

Wanda Reichelt, I voto Pomorska (vidvino post Antoni Ignacy Pomorski, gepatroj: Teodor Reichelt & Wanda Madrzejewska)   ••• ►  ∞ 1913 PK Kielce - Katedra, wpis 200
*
∞ 26.12.1922 PE Kielce, wpis 17
Karol Toporski (gepatroj: Sylwester Toporski & Teofila Skubik)
*


STEFANIA Bąk (gepatroj: Piotr Bąk & Ludwika Pomorska)   ••• ►  ∞ 4.02.1890 PK Mirzec, wpis 5   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1798
∞ 28.02.1922 PK Mirzec, wpis 56
Leonard Stąpor (gepatroj: Jan Stąpor & Florentyna Bilska)
* 1904

1923

JAN Pomorski (gepatroj: Józef Pomorski & Franciszka Gralec)  ••• ►  II ∞ 28.11.1893 PK Mirzec, wpis 73   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1900
∞ 24.01.1923 PK Mirzec, wpis 5
Helena Stompor (gepatroj: Franciszek Stompor & Marianna Piętak)
* 1899


BRONISŁAWA Pomorska (gepatroj: Józef Pomorski & Józefa Ozimowska)    ••• ► ∞ 5.02.1893 PK Mirzec, wpis 28  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1903 Tychów → PK Mirzec, wpis 236
∞ 29.01.1923 PK Mirzec, wpis 7
Franciszek Kruk (gepatroj: Piotr Kruk & Tekla Niewczas)
* 1890


WOJCIECH Pomorski (gepatroj: Józef Pomorski & Józefa Ozimowska)    ••• ► ∞ 5.02.1893 PK Mirzec, wpis 28 ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1896
∞ 30.01.1923 PK Mirzec, wpis 21
Marianna Gralec (gepatroj: Wawrzyniec Gralec & Józefa Mundzik)
* 1895


JÓZEF Pomorski (gepatroj: Franciszek Pomorski & Agnieszka Rudzińska)  ••• ► ∞ 4.02.1879 PK Mirzec, wpis 24  •• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1899 Gadka → PK Mirzec, wpis 140
∞ 27.09.1923 PK Mirzec, wpis 65
Małgorzata Potrzesz (gepatroj: Michał Potrzesz & Marianna Rudzińska)
* 1903

1924

JANINA Pomorska (gepatroj: Izydor Pomorski & Wiktoria Lech)   ••• ► ∞ 28.01.1896 PK Mirzec, wpis 12  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1904
∞ 20.02.1924 PK Mirzec, wpis 22
Antoni Dróżdż (gepatroj: Ludwik Dróżdż * Marianna Pońska)
* 1896


FRANCISZEK Pomorski (gepatroj: Izydor Pomorski & Wiktoria Lech)   ••• ► ∞ 28.01.1896 PK Mirzec, wpis 12 ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1901 Osiny → PK Mirzec, wpis 178
∞ 20.02.1924 PK Mirzec, wpis 29
Florentyna Dróżdż (gepatroj: Ludwik Dróżdż & Marianna Pońska)
* 1901


GRZEGORZ Łodej (gepatroj: Teofil Łodej & Ewa Pomorska)   ••• ► ∞ 24.01.1853 PK Mirzec, wpis 7     ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1871 Tychów → PK Mirzec, wpis 21
I ∞ 29.01.1900 PK Mirzec, wpis 18
Maranna Kleczaj (gepatroj: Florian Kleczaj & Katarzyna Sobczyk)
* 1883
II ∞ 21.07.1924 PK Mirzec, wpis 61
Agnieszka Kruk (gepatroj: Wawrzyniec Kruk & Katarzyna Kosa)
* 1895


ANTONINA Rokita (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Pomorska)   ••• ► ∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1905 Mirzec → PK Mirzec, wpis 215
∞ 5.11.1924 PK Mirzec, wpis 82
Jan Kruk (gepatroj: Aleksander Kruk & Balbina Żebrowska)
* 1902

1925

MARIANNA Pomorska (gepatroj: Józef Pomorski & Franciszka Gralec)   ••• ► ∞ 28.11.1893 PK Mirzec, wpis 73   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (IV generacio)
* 1904 Mirzec → PK Mirzec, wpis 47
∞ 14.09.1925 PK Mirzec, wpis 42
Adam Mundzik (gepatroj: Mikołaj Klemens Mundzik & Marianna Chmielowska)
* 1889


JÓZEF Bąk (gepatroj: Piotr Bąk & Ludwika Pomorska)   •••  ► ∞ 4.02.1890 PK Mirzec, wpis 5    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1906 Mirzec → PK Mirzec, wpis 106
I ∞ 14.10.1925 PK Mirzec, wpis 71
Elżbieta Stompor (gepatroj: Jan Stompor & Florentyna Bilska)
* 1909
II ∞ 26.02.1938 PK Mirzec, wpis 29
Sabina Sobczyk

1926

HELENA Pomorska (gepatroj: Jan Pomorski & Florentyna Borej)   ••• ►  ∞ 1900 PK Wąchock, wpis 35     ••• braĉo ???
* 1908
∞ 6.02.1926 PK Wąchock, wpis 11 (el Michałów)
Eliasz Sławiński (patrino: Florentyna Sławińska)
* 1903


MARIANNA Niewczas (gepatroj: Józef Niewczas & Marianna Pomorska)   ••• ►  ∞ 9.02.1898 PK Mirzec, wpis 25   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1902
∞ 28.06.1926 PK Mirzec, wpis 53
Jan Lisiecki (gepatroj: Tomasz Lisiecki & Marianna Maciejczak)
* 1896


MARIANNA Kurek (gepatroj: Franciszek Kurek & Helena Pomorska)   ••• ►  ???
*
∞ 15.08.1926 PK Starachowice-Wierzbnik , wpis 69 (el Lipie)
Franciszek Siwek (gepatroj: Walenty Siwek & Marianna Kurek)
*

1928

JAN Pomorski (gepatroj: Jacek Pomorski & Agata Żebrowska)   ••• ► ∞ 26.01.1897 PK Mirzec, wpis 3   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1904 Osiny → PK Mirzec, wpis 100
∞ 30.01.1928 PK Mirzec, wpis 5
Agnieszka Zaborska (gepatroj: Franciszek Zaborski & Antonina Dzik)
* 1910


WŁADYSŁAWA Maciejczyk  (zam. Ostojów, patrino: Marianna Pomorska voto Maciejczyk)   ••• ►  ???
* 1904 Psary
∞ 19.02.1928 PK Suchedniów, wpis 17
Jan Włodarczyk (vidvo, giser, gepatroj: Leon Włodarczyk & Antonina Serek)
* 1875 Suchedniów


FLORENTYNA Rokita (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Pomorska)  ••• ►   ∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1907 Mirzec → PK Mirzec, wpis 184
∞ 27.05.1928 PK Mirzec, wpis 39
Franciszek Plusa (gepatroj: Onufry Płusa & Paulina Sieczka)
* 1902


STANISŁAW Stachowicz  (gepatroj: Roman Stachowicz & Msrianna Rokita) ••• ►  ∞ 26.11.1902 PK Mirzec, wpis 60    ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1907 Mirzec, wpis 119, 
∞ 12.08.1928 PK Mirzec, wpis 54
Józefa Michalska (gepatroj: Szymon Michalski & Marianna Kruk)
* 1905


MARIANNA Rokita (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Pomorska)   ••• ►  ∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1912 Grzybowa Góra → PK Mirzec, wpis 105
∞ 27.05.1928 PK Mirzec, wpis 40
Jan Grzyb (gepatroj: Łukasz Grzyb & Anna Witkowska)
* 1909

1929

ROMAN Stachowicz (vidvo post Marianna Rokita, gepatroj: Grzegorz Stachowicz & Zofia Pomorska)   ••• ► ∞ 25.11.1863 PK Mirzec, wpis 38   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (IV generacio)
* 1879
II ∞ 22.01.1929 PK Mirzec, wpis 2
Aniela Dróżdż, I voto Mundzik (gepatroj: Sebastian Dróżdż & Marianna Wojtyniak)
* 1884


LEON Maciejczyk (gepatroj: Wincenty Maciejczyk & Marianna Pomorska)   ••• ► ???
*
∞ 29.06.1929 PK Suchedniów, wpis 37 (el Baranów)
Julianna Pałys, I voto Kuszewska (gepatroj: Józef Kuszewski & Józefa Markiewicz)
*


SABINA Stachowicz  (gepatroj: Roman Stachowicz & Mrianna Rokita) ••• ►  ∞ 26.11.1902 PK Mirzec, wpis 60  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1903 Mirzec, wpis 206,
 ∞ 22.01.1929 PK Mirzec, wpis 4
Józef Mundzik (gepatroj: Piotr Mundzik & Aniela Dróżdż)
* 1903


STEFAN Stachowicz (gepatroj: Roman Stachowicz & Mrianna Rokita) ••• ►  ∞ 26.11.1902 PK Mirzec, wpis 60 ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1910 Mirzec, wpis 305, 
∞ 12.09.1929 PK Mirzec, wpis 68
Antonina Mundzik (gepatroj: Piotr Mundzik & Aniela Dróżdż)
* 1905


MARIANNA Stompor (gepatroj: Jakub Stompor & Rozalia Pomorska)   ••• ► ∞ 1910 PK Mirzec, wpis 8  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1911 Mirzec → PK Mirzec, wpis 56
∞ 20.11.1929 PK Mirzec, wpis 88
Władysław Chojnacki (gepatroj: Marcin Chojnacki & Ewa Kowal)
* 1904


JÓZEF Wojtachnio (gepatroj: Jan Wojtachnio & Józefa Rogala)  ••• ►   ∞ 16.02.1898 PK Wąchock, wpis 18   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1899 Wielka Wieś
 ∞ 17.08.1929 PK Wąchock, wpis 26 →
Stefania Fidera (gepatroj: Andrzej Fidera & Helena Szlęzak)
* 1907

1930

STANISŁAW Niewczas (gepatroj: Józef Niewczas & Marianna Pomorska)   ••• ► ∞ 9.02.1898 PK Mirzec, wpis 25  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1905 ??
∞ 25.02.1930 PK Mirzec, wpis 45 (el Trębowiec)
Marianna Młudzińska (gepatroj: Klemens Młudziński & Marianna Podgórska)
* 1909


JAN Pomorski (gepatroj: Filip Pomorski & Wiktoria Bonio)   ••• ► ∞ 12.11.1895 PK Mirzec, wpis 68   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1909
∞ 26.02.1930 PK Mirzec, wpis 46
Helena Zatorska (gepatroj: Antoni Zatorski & Anna Łapacz)
* 1911


JÓZEFA Pomorska (gepatroj: Izydor Pomorski & Wiktoria Lech)   ••• ► ∞ 28.01.1896 PK Mirzec, wpis 12  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1907 Osiny ??
∞ 2.03.1930 PK Mirzec, wpis 51 (el Osiny)
Jan Piasek (vidvo post Antonina Stanisławska, gepatroj: Wawrzyniec Piasek & Jadwiga Florek)
* 1895 Pakoslaw


KAZIMIERZ Pomorski  (gepatroj: Józef Pomorski & Franciszka Markiewicz)    ••• ►   ∞ 22.10.1907 PK Suchedniów, wpis 52   ••• → bramĉo ???
* 1908 Baranów → PK Suchedniów, † 18.12.1988 Ostojów
I ∞ 24.08.1930 PK Suchedniów, wpis 57
Marianna Tokarczyk (gepatroj: Jan Tokarczyk & Antonina Mirnik)
* , † 12.02.1937 Ostojów → PK Suchedniów, wpis 18
infanoj:
Stanisław Pomorski * , † 5.03.1931 Ostojów → PK Suchedniów, wpis 26
Zdzislaw Marian Pomorski * , † 8.02.1937 Ostojów → PK Suchedniów, wpis 15
II  ∞
Józefa Tokarczyk
*
infanoj:
Stanislawa Danuta Pomorska * , † 17.09.1939 Ostojów  → PK Suchedniów, wpis 90
Janina Pomorska * , † 28.09.1939 Ostojów  → PK Suchedniów, wpis 90


STANISŁAW Pomorski (gepatroj: Tomasz Pomorski & Antonina Chmolowska)     ••• ► ∞ 3.10.1900 PK Mirzec, wpis 74   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1907
∞ 26.11.1930 PK Mirzec, wpis 82
Antonina Bilska (geatroj: Antoni Bilski & Marianna Dobosz)
* 1910

1931

HELENA Rokita (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Pomorska)   ••• ►  ∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1910 Grzybowa Góra
∞ 14.02.1931 PK Mirzec, wpis 50
Władyslaw Łyżwa (gepatroj: Wincenty Łyżwa & Marianna Pacek)
*

1932

ANNA Rokita (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Pomorska)  ••• ►  ∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1913 Grzybowa Góra
∞ 3.02.1932 PK Mirzec, wpis 17
Jan Suwara (gepatroj: Celestyn Suwara & Balbina Barabasz)
* 1911


MARIAN Pomorski (gepatroj: Jan Pomorski & Florentyna Borej)  ••• ► ∞ 1900 PK Wąchock, wpis 35   ••• → branĉo ???
* 1912
∞ 20.08.1932 PK Wąchock, wpis 41
Helena Grzelka (gepatroj: Jan Grzelka & Aniela Chojnacka)
* 1913

1933

JÓZEF Pomorski (gepatroj: Józef Pomorski & Józefa Ozimowska)    ••• ► ∞ 5.02.1893 PK Mirzec, wpis 28   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
*
∞ 14.02.1933 PK Mirzec, wpis 11 (el Tychów Nowy)
Marianna Podgórska (gepatroj: Jan Podgórski & Marianna Woźniak)
*


HELENA Koriat (gepatroj: Franciszek Koriat & Antonina Pomorska)  ••• ►  ????
*1905 Malyszyn  (??? patrino Antonina Głód)
∞ 27.09.1933 PK Mirzec, wpis 59
Jan Maciejczak (gepatroj: Maurycy Maciejczak & Marianna Kiełek)
*


MARIANNA Pomorska (patrino: Monika Pomorska)  ••• ► ????
* 1914
∞ 24.09.1933 PK Wąchock, wpis 66 (el Bugaj)
Jan Góra (gepatroj: Maciej Góra & Marianna Krzyżanowska)
* 1905

1934

AGNIESZKA Pomorska (gepatroj: Izydor Pomorski & Wiktoria Lech)   ••• ►   ∞ 28.01.1896 PK Mirzec, wpis 1   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1915
∞ 10.02.1934 PK Mirzec, wpis 30 (el Osiny)
Stansław Nowak (gepatroj: Jan Nowak & Józefa Luba)
*


JULIANNA Pomorska (gepatroj: Izydor Pomorski & Wiktoria Lech)  ••• ►   ∞ 28.01.1896 PK Mirzec, wpis 12   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
*
∞ 10.02.1934 PK Mirzec, wpis 31 (el Osiny)
Władysław Nowak (gepatroj: Jan Nowak & Józefa Luba)
*


STANISŁAWA Pomorska (gepatroj: Jan Pomorski & Florentyna Borej)   ••• ► ∞ 1900 PK Wąchock, wpis 35  ••• → bramĉo  ???
* 1916
∞ 19.08.1934 PK Wąchock, wpis 47 (el Michałów)
Władyslaw Gluza (gepatroj: Antoni Gluza & Florentyna Zbroja)
* 1906


FLORENTYNA Rokita, I voto Płusa (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Pomorska)  ••• ►  ∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
*
∞ 10.11.1934 PK Mirzec, wpis 68
Władysław Czarnecki (gepatroj: Franciszek Czarnecki & Jozefa Hajduk)
*


JAN Borowiec (gepatroj: Maciej Borowiec & Feliksa Pomorska)    ••• ►   ∞ 25.11.1902 PK Mirzec, wpis 59  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
*
∞ 14.11.1934 PK Mirzec, wpis 72 (el Tychów Nowy)
Agnieszka Barszcz (gepatroj: Jan Barszcz & Marianna Rózalska)
*

1935

ADAM Pomorski (gepatroj: Jacek Pomorski & Agata  Żebrowska)  ••• ►   ∞ 26.01.1897 PK Mirzec, wpis 3  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1906 Osiny  → PKMirzec, wpis 265
∞ 13.02.1935 PK Mirzec, wpis 14
Marianna Turek (gepatroj: FilipTurek & Cecylia Marzec)
*


MARIANNA Pomorska (gepatroj: Mikołaj Pomorski & Józefa Niewczas)   ••• ►  ∞ 9.07.1913 PK Mirzec, wpis 46  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1914 Mirzc → PK Mirzec, wpis 177
∞ 17.01.1935 PK Mirzec, wpis 17
Bronisław Krogulec (gepatroj: Stanisław Krogulec & Pelagia Rosińska)
*


JÓZEF Sobczyk (gepatroj: Franciszek Sobczyk & Marianna Pomorska)   ••• ► ∞ 1910 PK Mirzec, wpis 13 ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1910 Tychów → PK Mirzec, wpis 301
∞ 23.02.1935 PK Mirzec, wpis 27 (ek Tychów Stary)
Aniela Krakowiak (gepatroj: Stanislaw Krakowiak & Józefa Pacek)
*


ANTONINA Rokita, I voto Bernacka (gepatroj: Jan Rokita & Kornelia Pomorska)   ••• ►   ∞ 3.02.1880 PK Mirzec, wpis 23   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (V generacio)
* 1889 Mirzec → PK Mirzec, wpis 1
I ∞ 12.06.1907 PK Mirzec, wpis 57
Jan Berncki (gepatroj: Jan Bernacki & Petronela Bąk)
II ∞ 24.09.1935 PK Mirzec, wpis 67
Cyprian Turek (gepatroj: Łukasz Turek & Anna Serafin)
*

1936

JÓZEF Pomorski (gepatroj: Kazimierz Pomorski & Józefa Kowalska)   ••• ► ∞ 19.02.1908 PK Mirzec, wpis 40   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
*1910 Mirzec → PK Mirzec, wpis 74
∞ 29.01.1936 PK Mirzec, wpis 2
Marianna Grzmil (gepatroj: Józef Grzmil & Zofia Drabik)
*


MARIANNA Strycharska (gepatroj: Augustyn Strycharski & Franciszka Pomorska)   ••• ►  ∞ 3.02.1892 PK Mirzec, wpis 16  ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1904 Trębowiec → PK Mirzec, wpis 239
∞ 4.07.1936 PK Mirzec, wpis 42
Franciszek Sobczyk (gepatroj: Michał Sobczyk & Marianna Czubak)
*

1937

WŁADYSŁAW Borowiec (gepatroj: Maciej Borowiec & Feliksa Pomorska)     ••• ►    ∞ 25.11.1902 PK Mirzec, wpis 59   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
*
∞ 8.02.1937 PK Mirzec, wpis 21 (el Tychów Nowy)
Marianna Rokita (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Jeziorska)
*


BALBINA Rokita (gepatroj: Józef Rokita & Józefa Pomorska)    ••• ►  ∞ 13.10.1903 PK Mirzec, wpis 60   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1915 Grzybowa Góra → PK Mirzec, wpis 178
∞ 19.09.1937 PK Mirzec, wpis 46
Zachariasz Głuchowski (patrino: Petronela Głuchowska)
*


LUDWIK Stachowicz (gepatroj: Roman Stachowicz & Mrianna Rokita)   ••• ►  ∞ 26.11.1902 PK Mirzec, wpis 60  ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796 (V generacio)
* 1905 Mirzec. wpis 105, 
∞ 8.05.1937 PK Mirzec, wpis 25 →
Józefa Lech (gepatroj: Piotr Lech & Jadwiga Nowak)
*

1938

JÓZEF Bąk (gepatroj: Piotr Bąk & Ludwika Pomorska)    •••  ►  ∞ 4.02.1890 PK Mirzec, wpis 5    ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1906 Mirzec → PK Mirzec, wpis 106
I ∞ 14.10.1925 PK Mirzec, wpis 71
Elżbieta Stompor (gepatroj: Jan Stompor & Florentyna Bilska)
* 1909
II ∞ 26.02.1938 PK Mirzec, wpis 29
Sabina Sobczyk (gepatroj: Franciszek Sobczyk & Marianna Pomorska)
*

1939

JAN Pomorski (gepatroj: Piotr Pomorski & Marianna Spadlo) ••• ► 28.01.1902 PK Mirzec   ••• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (V generacio)
* 1914 Tychów → PK Mirzec, wpis 155
∞ 28.05.1939 PK Mirzec, wpis 29
Helena Rokita (gepatroj: Jan Rokita & Franciszka Borek)
*


BOLESŁAW Stompor (gepatroj: Józef Stompor & Marianna Pomorska)    ••• ► ∞ 9.09.1913 PK Mirzec, wpis 48   •• → branĉo de JAN  ∞ ~1801 (VI generacio)
* 9.08.1916 Trębowiec → PK Mirzec, wpis 121
∞ 25.11.1939 PK Mirzec, wpis 50
Józefa Stachowicz (gepatroj: Ignacy Stachowicz & Antonina Rafalska)
*


WALERIA Pomorska (gepatroj: Józef Pomorski & Sabina Dudek)    ••• ► ∞ 19.11.1919 PK Mirzec, wpis 90   ••• → branĉo de ADAM  ∞ ~1796  (VI generacio)
*

∞ 26.11.1939 PK Mirzec, wpis 51 (el Gadka)
Stanisław Suwara (Bartłomiej Suwara & Elżbieta Zawicka (? Sawicka)
*

1961

HENRYK Pomorski (gepatroj: Franciszk Pomorski & Rozalia )    ••• ► ????
* 01.05.1923 Wzdół Rządowy,  † 00.09.1986 Zgorzelec
∞ 1961 Zgorzelec
Wanda Januszewicz (gepatroj: Józef Januszewicz & Maria )
* 1932 Siemiatycze, † 07.07.1987 Zgorzelec


Fontoj • Źródła • Quellen • Fonti • Джерела • Fuentes • Zdroje:
1) własne badania w archiwach państwowych i kościelnych
2) informacje otrzymane od zainteresowanych rodzin
3) Geneteka (Polskie Towarzystwo Genealogiczne)
4) Family Search

Oryginały metryk znajdują się w Archiwum Państwowym, a skany pochodzą z Narodowego Archiwum Cyfrowego.

Odległości:

Mirzec ‒ Kielce = 40 km
Mirzec ‒  Majków = 12 km
Mirzec ‒ Parszów = 11 km
Mirzec ‒ Starachowice = 9 km
Mirzec ‒ Wąchock = 6 km
Mirzec ‒ Wzdół Rządowy = 20 km
Starachowice ‒ Kielce = 34 km
Starachowice ‒ Mirzec = 9 km
Starachowice ‒ Parszów = 11 km
Starachowice ‒ Tychów = 8 km
Starachowice ‒ Wąchock = 6 km
Starachowice ‒ Wzdół Rządowy = 16 km
Wąchock ‒ Kielce = 30 km
Wąchock ‒ Majków = 10 km
Wąchock ‒ Mirzec = 6 km
Wąchock ‒ Parszów = 8 km
Wąchock ‒ Starachowice = 6 km
Wąchock ‒ Wzdół Rządowy = 14 km
Wzdół Rządowy ‒ Kielce = 20 km
Wzdół Rządowy ‒ Majków = 12 km
Wzdół Rządowy ‒ Mirzec = 20 km
Wzdół Rządowy ‒ Parszów = 10 km
Wzdół Rządowy ‒ Starachowice = 16 km
Wzdół Rządowy ‒ Wąchock = 14 km

Genealogiczna grupa dyskusyjna „Transgentaro“ na Fejsbuku • Diskutgrupo „Transgentaro“ Fejsbuke • Transgentaro Newsgroup on Facebook


sites plurilingues dont le but est de permettre aux internautes de s’informer sur l’espéranto et de l’apprendre, facilement et gratuitement
https://lernu.net/fr
http://kurso.com.br/index.php?fr
L’espéranto est une langue vivante parfaitement adaptée à la communication internationale avec cousins éloignés